Podsumowanie sezonu regatowego 2014'
Podsumowanie sezonu regatowego 2014'
NAKONIECZNY WOJCIECH JASTRZĘBSKI JACEK NAKONIECZNA HALINA NAKONIECZNAJUSTYNA KUBIAK ALDONA |
klasa T1 |
1 miejsce w XXXV Ogólnopolskich Regatach Żeglarskich o "Puchar Jesiennej Bryzy" w Drzewoszewie. 2 miejsce w XI Regat Żeglarskich o "Puchar Prezesa Philips Lighting Poland S.A." w Drzewoszewie. 1 miejsce i mistrzostwo P OZŻ 2014' w Regatach Żeglarskich o "Puchar P OZŻ" w Drzewoszewie.
|
MARCINIAK PAWEŁ MARCINIAK KRZYSZTOF MARCINIAK ŁUKASZ
|
kl. Omega
|
1 miejsce w Regatach Żeglarskich "MATCH - RACING" w Trzciance. |
WYSOCKI BARTOSZ ZBOROWSKA MARTA BEDNAREK DARIUSZ
|
kl. Omega |
3 miejsce w Regatach Żeglarskich "MATCH-RACING" w Trzciance. |
MARCINIAK PAWEŁ BARŁOŻEK BARTŁOMIEJ KASPEROWICZ PATRYCJ
|
kl. Omega |
2 miejsce w XXXV Ogólnopolskich Regatach Żeglarskich o "Puchar Jesiennej Bryzy" w Drzewoszewie. 3 miejsce w Regatach Żeglarskich o "Puchar P OZŻ" w Drzewoszewie.
|
MARCINIAK PAWEŁ KASPEROWICZ PATRYCJA ORŁOWSKI MICHAŁ
|
kl. Omega |
1 miejsce w XXXV Żeglarskich Regatach o "Puchar Prezesa Philips Lighting Poland S.A." w Drzewoszewie |
KOTWICKI ANDRZEJ BEDNAREK ZENON KUBIAK KAJ |
kl. Omega |
3 miejsce w XXXV Żeglarskich Regatach o "Puchar Prezesz Philips Lighting Poland S.A." w Drzewoszewie
|
KIELCZYK ALEKSANDRA
|
kl. Optimist Gr. A
|
2 miejsce w "Regatach Żeglarskich o Puchar Grodu Staszica" w Pile. 1 miejsce i mistrzyni P OZŻ 2014' w Regatach Żeglarskich o "Puchar P OZZ" w Chodzieży.
|
DUBKIEWICZ KATARZYNA |
kl. OPTIMIST Gr. A |
3 miejsce w Regatach Żeglarskich o "Puchar Grodu Staszica" w Pile. 3 miejsce w Regatach Żeglarskich o "Puchar P OZŻ" w Chodzieży. 1 miejsce w Regatach Żeglarskich o "Puchar UKS" w Rogoźnie. |
GRZYBKOWSKA BARBARA |
kl. Optimist Gr. A |
2 miejsce i v-ce mistrzyni P OZŻ 2014' w Regatach o "Puchar P OZŻ" w Chodzieży.
|
MAJCHRZAK MICHAŁ |
kl. Optimist Gr. B |
3 miejsce w Regatach Żeglarsakich o "Puchar P OZŻ" w Chodzieży.
|
Klasyfikacja najlepszych sterników sportowych HOW MKS MDK w Trzciance
w Pucharze Pilskiego OZŻ za sezon 2014'
W klasach jachtów turystycznych :
- - Wojciech Nakonieczny 3 miejsce w klasie T1
- - Paweł Marciniak 3 miejsce w klasie Omega
- W klasach jachtów sportowych :
- - Aleksandra Kielczyk 1 miejsce w klasie Optimist Gr. A
- - Barbara Grzybkowska 2 miejsce w klasie Optimist Gr. A
- - Katarzyna Dubkiewicz 3 miejsce w klasie Optimist Gr. A
- - Michał Majchrzak 3 miejsce w klasie Optimist Gr. B